MODERN YAPILARIN DİZAYNI
Kalite Standartları & Teknoloji

İnşaat sektörü ve mimaride geleceğin teknolojilerini yakalamak için yatırımlarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Birincil amacımız, sektörde uluslararası standartlara uygun yüksek ürün kalitesi ve hatasız uygulamaların yanı sıra, zamanında teslim ve sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

 
Çağdaş Şehircilik
.01
Dünya Normlarına Uygunluk

Sektörde uluslararası deneyime sahip uzman ve tecrübeli projelendirme - üretim - montaj ekipleri, son teknoloji ürünü üretim ve montaj ekipmanları, Dünya normlarına uygun, çevre dostu - kaliteli - yapısal uyumluluk testleri titizlikle tamamlanmış malzemeyi birleştiren iş anlayışı.

Konsept
.02
.02
Bilgiye Dayalı Mimari

HAKSEVER İNŞAAT, iç - dış mimari tasarım, uygulama, proje ve mimari danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren bir inşaat firmasıdır.

Abdurrahman HAKSEVER tarafından tasarım ve mimaride bilgiye, evrensel bakış açısına dayalı bir yaklaşım yaratma arzusu ile 2010 yılında kurularak faaliyet alanını İnşaat, Mimari Projelendirme - Uygulama olarak belirlemiştir.
Firma, her biri alanlarında uzman olan mimar ve mühendislerden oluşan teknik hizmet kadrosuna sahiptir.

Dinamik, sürekli gelişmekte ve büyümekte olan üretim - montaj ekipleri ile üretim ekipmanları sürekli yenilenip geliştirilmekte ve üzerine sorumluluğunu almış olduğu yurt içi - yurt dışı projelerini başarıyla sonuçlandırmaktadır.


Bilgiye Dayalı Mimari
Evrensel Mimari
.03
Yeniliğe Açık Şirket Kültürü

Projelerimizden maksimum verim alabilmek için, bünyemizde yetiştirdiğimiz ekiplerin yanı sıra sektörde uluslararası deneyime sahip uzmanları da bir araya getirmekte ve makine parkımızı sürekli geliştirip yenilemekteyiz. Projelerimizdeki kreatif tasarım ve titiz, hatasız üretim - montaj anlayışı ile proje sahiplerine, yönetimlere ve mekan sakinlerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile HAKSEVER İnşaat, hizmet verdiği tüm alanlarda kalite memnuniyetini esas almakta, kalite - güven - rekabet üstünlüğü - kullanılan teknoloji - faaliyet alanı ve büyüyen şirketleri ile gücünü geleceğe taşımaktadır.

Birincil hedefimiz, tüm projelerde uluslararası standartlara uygun yüksek ürün kalitesinin yanı sıra, zamanında teslim ve sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. İçerisinde yaşadığımız Dünya`nın gelecek nesillerin mirası olduğu gerçeğini felsefe edinen firmamız, projelendirme, uygulama ve çevre düzenlemeleri aşamalarında üzerine düşen sorumluluğu fazlası ile yerine getirmektedir.


Projeler
Gelişim Trendleri
Gelişim Trendleri & Yeni Şehirler & Modern Yaşam Tarzları
.04

Her projede öncelikle dikkat ettiğimiz nokta, insan üzerindeki negatif etkileri gidermeye yönelik mimari ve teknik detayları keşfetmek, hayata geçirmektir.

Çağdaş şehirciliğin gelişim tredleri paralelinde değişen proje anlayışını hayata geçirmekte ve pek çok bölgenin gelişiminde etkin rol almakta, firmalara ve şahıslara her proje için özel çözümler sunmaktayız.

İşbirliği ve ekip çalışmasına yönelik çalışma prensibimiz, içerisinde yaşadığımız dünyayı daha yaşanabilir hale getirmeye yönelik `Düşünsel Tasarım` felsefemizin temelini oluşturmaktadır.
Projelerimizdeki kreatif tasarım ve titiz, hatasız üretim - montaj anlayışı ile proje sahiplerine, yönetimlere ve mekan sakinlerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Doğru Yatırımlar
.05
Birikimlerinizi Doğru Yönlendirmek | Mutlulukları Paylaşmak

2010 yılında kuruluşundan bugüne bir çok projeyi gerçekleştiren HAKSEVER İnşaat, salt kazanç ve konut yapımı değil, insanların yaşamlarına değer katma felsefesi ile günümüzde sektörde güvenin sembollerinden olmayı başardı. Hayata geçirdiği projeler ile sonraki nesillerin dahi konforunun teminatı olan firma, projelerindeki kalite ile yatırımcıların da dostu oldu.

Konut edinmek ve yatırım yapmak isteyenlere ileriye dönük alternatifler sunmaktayız. Amacımız, müşterilerimizin ileriye dönük doğru gayrimenkul yatırımlarına sahip olmalarıdır. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanları bu doğrultuda yönlendirmek, tedarikçi firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak öncelikli hedefimizdir.

Sektörel
Mimari Ve Şehircilikte Çevre Bilinci
.06

İçerisinde yaşadığımız Dünya`nın gelecek nesillerin mirası olduğu gerçeğini felsefe edinen firmamız, projelendirme, uygulama ve çevre düzenlemeleri aşamalarında üzerine düşen sorumluluğu fazlası ile yerine getirmektedir.


Yapı ve Hizmet Kalitesi

İmalat teknolojisinin gelişmesiyle, tasarımların daha işlevsel hale getirilmesini sağlamak için HAKSEVER İnşaat, mimari materyallerin projelendirme sonrasında istenilen ölçü ve formda kesim, büküm, kırım ve işleme işlemlerine sahip olduğu makine parkı teknolojisine sahiptir.

Bunun yanı sıra HAKSEVER İnşaat, üretilen materyallerin ürün uygunluğunun testleri ve mimari uygulamalarda kullanılan her türlü kapı, pencere ve cephe doğramalarının uluslararası normlara göre sistemlerin su, ısı, hava geçirmezlik performansları ve statik yük altındaki sektörel performanslarını tespit ederek, kullanım yeri ve kullanış periyodundaki problemlerin giderilmesini sağlayıp gerekli önlemleri alarak ürün ve hizmet kalitesini gerçekleştirmektedir.

Her biri alanlarında uzman olan mimar ve mühendislerden oluşan teknik hizmet kadrosu - dinamik - sürekli gelişmekte ve büyümekte olan üretim ve montaj ekipleri ile çalışma ve üretim ekipmanları sürekli yenilenip geliştirilen firmamız, üzerine sorumluluğunu almış olduğu projeleri başarıyla sonuçlandırmaktadır.

Etik Değerler
İnsan Olgusuna Saygı
.07
Sürdürülebilirlik Gündemi

Her projemizin sonraki nesillere aktarılacak bir miras olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda, sürdürülebilirlik gündemini kitlesel olarak daha ileriye götürebilmek mümkündür.

Etik temellerimizin temellerini, topluma olan sorumluluğumuz ve diğer insanlar - farklı kültürler - yaşam tarzları - toplum ile olan ilişkilerimizi en insancıl seviyeye getirmeye yönelik çalışma ve arayışlarımız şekillendirmektedir. Bunu yaşam tarzı edinebilmek ise farklı mekanlara ve farklı kültürlere hitap eden tasarımlara yönelebilmek, etik değerlere ve insan olgusuna saygı, kişi ve kurumlara özel çözümler üretebilmek,teslim sonrası hizmet ile mümkün olabilir.

Bunu yaparken, sonraki nesilleri dahi desteklemeye yönelik ekonomik çözümler ve yatırımlar sunmakta ve tüm projelerimize `Önce İnsan` odaklı bakmaktayız.

 

Projenizi Paylaşın
Proje görsellerinizi ve proje bilgilerinizi bize iletin.
Kat karşılığı ya da özgün projelerinizi birlikte hayata geçirelim.
En uygun ve ekonomik çözümler ile en kısa zamanda size dönüş yapacağız.

Proje İstek Formu
HAKSEVER GRUP
HAKSEVER İNŞAAT YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Bursa Ofis : 
Üçevler Mahallesi Esra Sokak Polat Plaza No: 6 Kat: 4 D:20 Nilüfer - Bursa
+90 224 502 00 11
Bolu Ofis : 
Kılıçarslan Mahallesi, 155. Sok. No: 12/A Merkez - Bolu
+90 533 649 77 68
Gsm : +90 532 166 29 79
İletişim Form
İsim *
Tel
Email *
Konu
Mesaj *
Lütfen * Alanları Doldurun

Kişisel Verilerin Korunması 
Aydınlatma Metni
 Kişisel Verilerin Korunması Metnini Okudum, Onaylıyorum

Copyright © 2024 HAKSEVER CONSTRUCTION Incorporated. All Rights Reserved.
Destek
TR
TR
EN
DE
FR
RU
AR
İletişim Projeler Firma Profili Anasayfa
HAKSEVER İNŞAAT

loading